Home

Kombed E-post roomama ljusstake svenskt tenn auktion Müsteerium kutsikas Pelmel

Tennskål, Ljusstake, Fat mm. Svenskt Tenn | auktionet

Candle Holder Slingan - Svenskt Tenn Online - Length 36 cm Width 11 cm  Height 3 cm, Brass, Josef Frank

LJUSSTAKAR, 5 st, tenn, 1930-tal. Belysning & Lampor - Ljusstakar -  Auctionet

Kandelaber, Ljusstake 2586, Design: Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.  Mässing och trä, höjd: 72 cm - 1042 5642 - Metropol Auktioner

Ljusstakar firma Svenskt Tenn - Stockholms Auktionsverk

Ljusstakar, 1 par, trearmade, tenn, höjd: 16. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 5342

Svenskt tenn ljusstakar - Stockholms Auktionsverk

Josef Frank, ljusstakar, ett par, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1953. -  Bukowskis

Ljusstakar, ett par, tenn, 30-tal. Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst och inredning - 8508

Josef Frank, ljusstakar, ett par, tenn och plexiglas, Firma Svenskt Tenn,  1952 och 1956. - Bukowskis

Kandelaber, Ljusstake 2586, Design: Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.  Mässing och trä, höjd: 72 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst och inredning - 5642

LJUSSTAKAR, 2st, svenskt tenn, 1950-tal. Silver & Metall - Tenn, Mässing &  Koppar - Auctionet

Svenskt Tenn - Stockholms Auktionsverk

JOSEF FRANK, a model B 2586 wood candelabrum from Svenskt Tenn. - Bukowskis

LJUSSTAKE "Arvika" firma Svenskt Tenn

LJUSSTAKE, mässing, "Arvika", för Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra  hälft. - Bukowskis

Ljusstakar 1 par kandelaber Eskilstuna AL svens.. | Köp på Tradera  (579533397)

FIRMA SVENSKT TENN, ljusstakar 2+2 st, mässing. Estrid Ericson resp Josef  Frank. - Bukowskis

Vara 903520 - Kaplans Auktioner

LJUSSTAKAR, 1 par, Svenskt Tenn, 1933. Belysning & Lampor - Ljusstakar -  Auctionet

JOSEF FRANK, ljusstake, mässing, "Vänskapsknuten", Firma Svenskt Tenn. -  Bukowskis